0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Sevva Naturel
Ürün Kodu: BYK-SVV-PMB
Stok Durumu: Out Of Stock
0,00 TL

PEMBE GÜL GÜZELLİK MASKESİ

 
Cildinizi yenilemek, yepyeni bir hayat vermek, ölü hücrelerden, kabuklanmalardan ve çeşitli izlerden arındırmak mı istiyorsunuz?

Sivilcelerle başınız dertte mi ?

Akne ve sivilce izlerinizi yüzünüzden temizlemek mi istiyorsunuz?

Daha güzel, daha canlı ve pürüzsüz bir cilt özleminde misiniz?

Cilt Yenileme Özellikli soyulabilir Pembe Gül Güzellik Maskesi, ilk kullanımdan itibaren cildinize daha canlı, pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

İç ve dış etkenlerin ciltte yol açtığı yaşlanmayı önleyen Pembe Gül Güzellik Maskesi yağ ve nem dengesini düzenleyen eşsiz formülü ile yüzdeki kırışıklıkları, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları, lekeleri yok etmede size yardımcı olurken içeriğindeki mineral ve bitkisel yağlar ile cildi besler. Cildin yaşlanmasını önler, yağ ve nem dengesini düzenler, ciltteki su, vitamin, mineral ve kolajen eksikliğini tamamlayarak  cildi tazeler ve canlandırır. Tüm bunların yanında cildi ölü hücrelerden arındırır, cildin yenilenme sürecini hızlandırır. 

PEMBE GÜL MASKE NASIL KULLANILIR?

Beş gün süre ile her gün maskeyi tüm yüzünüze yoğun bir şekilde sürün. 30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip, kuruduktan sonra maskeyi yüzünüzden çıkardığınızda güzelliğinize güzellik kattığınızı gözlerinizle göreceksiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!