0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Diğer
Ürün Kodu: BYK-LKS-ARB
Stok Durumu: Out Of Stock
0,00 TL

3 Tekerlikli Pazar Arabası Toptan Satış 


3 Tekerlikli Lüks Pazar Arabası ile merdiven basamaklarını çıkmak artık zor olmayacak.
 
Artık pazar dönüşü ağır poşetleri taşıma kaygınız asla olmayacak. Pazara gitmek ve alışveriş yapmak çok daha zevkli. Alışverişler sonrası ağır poşetler artık bayanların korkulu rüyası olmaktan çıkacak, pazardan ihtiyacınız olan her şeyi rahatlıkla alabilecek, alışverişlerinizi eve nasıl taşırım diye düşünmeyeceksiniz.
Pazar arabanızı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği, her iki yanında bulunan 3 tekerlekli sistemidir.
Lüks pazar arabasının 3 tekerlek özelliği, merdiven çıkmanızda yardımcı olacağı gibi, yıpranan bir tekerleğin yedeği vazifesini görerek diğer pazar arabalarındaki kullanım ve yıpranma süresine oranla ürünün tekerlek ömrünü 3 katına çıkaracaktır.

Diğer Özellikler

Su geçirmez bez çantası:

Arabanızın bagajından çıkaramayacağınız temel ihtiyaç halini alacak olan portatif Pazar arabanız, pazarda ve alışverişte ıslanmasını istemediğiniz her türlü eşyanızın yağmurdan korunmasında su geçirmez kumaşı sayesinde size bir hayli kolaylık sağlar. Üstelik kumaş kısmı çıkarılabilir ve gerektiğinde yıkanabilmektedir.

Fermuarlı Cep :

Arka kısmında bulunan fermuarlı gözü sayesinde bozuk paraları, özel eşyalarınızı, küçük alışverişlerinizi cebinizde ya da çantanızda taşımak zorunda kalmayacaksınız. Pazar telaşında önemli eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz bir cebin olması  işinizi çok daha kolaylaştıracaktır.

Şemsiyelik:

Yan kısmında bulunan şemsiye cebi sayesinde, kışın yağmurda şemsiyenizi pazar arabanıza kolaylıkla bağlayabilir hem elinizde taşımaktan kurtulur hem de kendinize rahat ve zevkli bir pazar alışverişi olanağı sağlamış olursunuz .
Pazar alışverişinin ardından yükten dolayı ağırlaşan pazar arabalarını merdivenden çıkarırken zorlananlar için üretilen merdiven tırmanabilen pazar arabası evlerde bulunması gereken bir ürün.

 Özellikleri:

Ürün kodi : P4205
Çanta öl.:55*23*34
Tekerlekdenboy :93*32*47
Kumaş:PE- coated polyester
EVA teker
Max. Kapasitesi :30Kg
Ambalaj : 10 adet/ koli
Koli ebatı : 93*43*31
Koli ağırlık : 23/24 Kg

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!